Üdvözöllek a Weboldalamon

Amatőr, illetve Hobby fotózás a kedvenc időtöltésem. Szeretem a természetet, a falusi milliőt... Hétköznapi dolgokkal, fotókkal foglalkozom Blogomban is.

 

 

Szavazás

Hogy értékeled Poldi Weblapját?

Csapnivaló (7)
1%

Kezdetnek elmegy (2)
0%

Kezdetleges és tartalmatlan (3)
0%

Nem rossz, de sokat kell még fejleszteni rajta (685)
97%

Közepeske (4)
1%

Egészen elfogadható (2)
0%

Összes szavazat: 703

Téma: Van e értelme ilyen lehetőségbe belevágni?

Dátum: 2012.11.02

Feladó: Pentz Zsóka

Tárgy: Re:Van e értelme ilyen lehetőségbe belevágni?

Mindennek van értelme amit csinálsz, főleg ha kedvedet leled benne, látod jövünk látogatni, "aki keres, az talál"! Már csak egy kérdés, ez az az oldal amiről beszélgettünk a másik helyen? Egyáltalán él ez még? Puszika.

Dátum: 2012.10.15

Feladó: Zsóka

Tárgy: Látogatás!

Papa erre jártam én is! Sok sikert ehhez az oldalhoz is. Majd "veszek ki szabadságot", hogy követni tudjalak naponta!:)))
Puszillak: Bözse

Dátum: 2012.10.09

Feladó: Éva

Tárgy: Van e értelme ilyen lehetőségbe belevágni?

Tedd azt, aminek örülsz! Ez jár neked, erre biztatlak.
Pipitér

Dátum: 2012.10.09

Feladó: Poldi

Tárgy: Re:Van e értelme ilyen lehetőségbe belevágni?

Évikém, Pipitér lölköm! Jó, hogy megnéztél és biztatsz a folytatás irányába engem. Csak röviden és katonásan! :)))

Dátum: 2012.10.09

Feladó: zugügyvéd

Tárgy: Van-e értelme?

Körülbelül másfél éve annak, hogy gyönyörködöm fotóidban.A rohanó életben hangulatot teremtesz fotóiddal,mindannyiunk örömére.Én feltétlen csak biztatni tudlak.
Harsányi Ilona

Dátum: 2012.10.09

Feladó: Poldi

Tárgy: Re:Van-e értelme?

Ilikém Drága! Köszönöm hogy vetted a fáradtságot és megnézted szerényke kezdetlegességemet. Az még nagyobb öröm számomra, amiket írtál a fotóimról. Titkon bíztam is benne, hogy többeket megérintenek majd, tartalmuknál és minőségüknél fogva. Az, hogy neked tetszenek, és ilyen szépeket mondasz róluk, azt bizonyítja, hogy érdemes folytatni ezt az utat. Puszi: Laci

Dátum: 2012.10.09

Feladó: Ildikó

Tárgy: Gratula:)

Nincs kétségem felőle, hogy csodás fotókkal fogod megajándékozni az idelátogatókat!
(többek közt engem is:).
Gratulálok!

Dátum: 2012.10.09

Feladó: Poldi

Tárgy: Re:Gratula:)

Ildikém! Köszönöm a biztató szavakat, remélem úgy lesz ahogy mondod... :))

Dátum: 2012.10.08

Feladó: Hübele Balázs

Tárgy: Van e értelme ilyen lehetőségbe belevágni?

Van aki azt mondja, hogy van, van ki szerint meg nincs! :)))

Dátum: 2012.10.08

Feladó: paparigo

Tárgy: Re:Van e értelme ilyen lehetőségbe belevágni?

Na de Balázs, micsoda válasz ez! Azokról az emberekről, említést sem teszel, akik szerint TÖK mindegy! :)))

Új hozzászólás hozzáadása

Képgaléria: Őszi séta a várdai határban

Újdonságok

Információ látogatók számára

2012.10.08 12:51
Létrehoztam Weblapomat. Várda községben lakok. A falu és környékének, valamint a közeli Kaposvár és vonzáskörzete érdekességeivel, főleg az eseméynek kapcsán készült fotókon keresztül mutatnám be a látnivalókat, történéseket.

A honlap üzembe lett helyezve

2012.10.08 12:50